Çağrı Merkezi / (0322) 235 97 17

Bize Yazın / info@adanaumutevdenevenakliyat.com

Bizi Tercih Etmeniz İçin Sebepler

Anasayfa / Bizi Tercih Etmeniz İçin Sebepler
Sevdiklerinizle Paylaşın

Herkesin, hayatının bir döneminde mutlaka taşınma işi olmuştur. Yaşadığımız dönemde taşınanlar, eski dönemlerde taşınanlara göre oldukça şanslıdır.

Çünkü taşınma işi, önceden daha çok ev sahibinin bireysel gücüne dayanıyordu. Eşyaları paketleme ve demontaj işlerini, kendi imkanlarını kullanarak yapmaları gerekmekteydi.

Şimdilerde ise, tüm bu görevler, hizmet alınan firma tarafından yapılmaktadır.

Tabi ki, kaliteli hizmet alabilmek için doğru firmayla anlaşmak gerekmektedir.

Umut Nakliyat, gerek şehir içi gerekse şehirler arası taşımacılıkta, ülke geneline hızlı hizmet veren bir nakliyat firmasıdır.

Sigortalı, kurumsal, kalifiye eleman ve uygun fiyatlarla, yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik bir hizmet politikası uygulamaktadır.

Nakliye işlerini bir merdiven gibi düşünürsek, ilk basamağı planlama aşaması oluşturmaktadır. Bu aşamada, eşya ve araç belirlemesi yapılmakta, müşteriye çıkarılan fiyat listesi sunulmaktadır.

Planlama aşaması tamamlandıktan sonra, kalan aşamalar daha kolaydır çünkü işin yöntemi bellidir. Paketleme için eve gelen personel, eşyanın miktarı ve cinsi belli olduğundan hazırlıklı gelmektedir.

Firma bünyesinde çalışan marangozlar, eşyaların montaj ve demontaj görevleriyle ilgilenmekte, mesleki beceriye göre takım çalışması halinde nakliye işi en hızlı şekilde bitirilmektedir.

Taşıma işlemi bitirildikten sonra, eşyalar açılır ve gerekli kontroller yapılır. Herhangi bir deformasyon varsa tutanak tutulur, sözleşme hükümleri kapsamında müşterinin zararı karşılanır.

Kurulumu yapılacak eşyaların kurulumu da firma marangozları tarafından yapılır. Her türlü taşımacılık hizmeti için, firmamızdan 7/24 destek talebinde bulunabilirsiniz.

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır.